O firmie

Firma Usługi Transportowe Zygmunt Gawroński z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 76 m 5 założona została 20.02.1994 r.
Jest to firma jednoosobowa, prowadząca działalność w zakresie przewozu osób w kraju, a w  szczególności za granicą (autobusy do 56 miejsc).

Obecnie dysponujemy wysokiej klasy autobusami marki:

WSZYSTKIE AUTOBUSY POSIADAJĄ EURO 4
[norma ekologiczna]

EURO 4 i EURO 3 - BARDZO WAŻNE !!!

W 2011 roku zostały zaostrzone NORMY EKOLOGICZNE dla autokarów w następujących krajach: Słowacja, Czechy, Węgry, Luksemburg, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Cała Skandynawia i Anglia

Przewoźnicy, którzy nie posiadają w autokarach norm ekologicznych spełniających te wymogi narażają klienta jadącego do wymienionych Państw na wysokie kary dla przewoźnika, zatrzymanie autokaru lub nie wpuszczenie autokaru na tereny objęte EURO 4 czy EURO 3.
Uprzejmie informujemy, że wszystkie autokary w naszej firmie posiadają EURO 4 i mogą podróżować po całej EUROPIE.

Chciałbym nadmienić, że obecny stan mojej firmy zabezpiecza przypuszczalnie ok. 70% potrzeb zleceniodawców terenu łódzkiego i 30% w całej Polsce.

Z większością z tych firm współpracuję od rozpoczęcia działalności, a z kilkoma z nich od niedawna. Nowych zleceniodawców wciąż przybywa, ponieważ klienci przekazują sobie informacje na temat jakości i standardu sprzętu, a także na temat obsługi przewoźników (ich kultury osobistej, estetycznego wyglądu i wielu czynników składających się na sprawną obsługę imprez).

Zapewniamy Państwa, że dysponujemy najbardziej profesjonalnym sprzętem w swojej klasie oraz wielkości i równie profesjonalną obsadą kierowców. Wszystkie autobusy posiadają certyfikat 4 gwiazdkowy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Z poważaniem
Zygmunt Gawroński