Wólczańska nr 76 m. 5
90-516 Łódź
+48 604 431 437+48 602 637 000

O firmie

Firma Usługi Transportowe Zygmunt Gawroński z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wólczańskiej 76 m 5 założona została 20.02.1994 r.
Jest to firma jednoosobowa, prowadząca działalność w zakresie przewozu osób w kraju, a w  szczególności za granicą (autobusy do 56 miejsc).

Obecnie dysponujemy wysokiej klasy autobusami.

 

WSZYSTKIE AUTOBUSY POSIADAJĄ EURO 5
[norma ekologiczna]

EURO 5 - BARDZO WAŻNE !!!

W 2011 roku zostały zaostrzone NORMY EKOLOGICZNE dla autokarów w następujących krajach: Słowacja, Czechy, Węgry, Luksemburg, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Cała Skandynawia i Anglia

Przewoźnicy, którzy nie posiadają w autokarach norm ekologicznych spełniających te wymogi narażają klienta jadącego do wymienionych Państw na wysokie kary dla przewoźnika, zatrzymanie autokaru lub nie wpuszczenie autokaru na tereny objęte EURO 5.
Uprzejmie informujemy, że wszystkie autokary w naszej firmie posiadają EURO 5 i mogą podróżować po całej EUROPIE.

Chciałbym nadmienić, że obecny stan mojej firmy zabezpiecza przypuszczalnie ok. 70% potrzeb zleceniodawców terenu łódzkiego i 30% w całej Polsce.

Z większością z tych firm współpracuję od rozpoczęcia działalności, a z kilkoma z nich od niedawna. Nowych zleceniodawców wciąż przybywa, ponieważ klienci przekazują sobie informacje na temat jakości i standardu sprzętu, a także na temat obsługi przewoźników (ich kultury osobistej, estetycznego wyglądu i wielu czynników składających się na sprawną obsługę imprez).

Zapewniamy Państwa, że dysponujemy najbardziej profesjonalnym sprzętem w swojej klasie oraz wielkości i równie profesjonalną obsadą kierowców. Wszystkie autobusy posiadają certyfikat 4 gwiazdkowy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Z poważaniem
Zygmunt Gawroński